Taşınmanın Kolay Yolu

Taşınmanın Kolay Yolu

Fabrikamızı taşıma esnasında evden eve taşımacılığın gelmiş olduğu boyutu gördük ve şaşkınlığımızı gizleyemedik. Taşınma işini bu kadar profesyonel bir şekilde gerçekleştiren başka bir firma var mıdır bilemiyoruz. Fakat o devasa makineleri söküp tekrar monte etmeleri en ufak bir hasar vermeden taşımaları inanılır gibi değildi. Bizde kendilerine teşekkür amaçlı bir otomatik kepenk hediye ettik.
Biz otomatik kapı, döner kapı, seksiyonel ve fotoselli kapı ile otomatik kepenk üretiminde uzun yıllardan beri faaliyet gösteren bir firmayız. Otomatik kapı sistemleri genellikle halka açık binalarda ısı ve enerji tasarrufu sağlamak için düşünülmüş yapı elemanlarıdır.
Halkın yoğun olarak kullandığı binalarda ise daha çok döner kapı sistemleri kullanılmaktadır. Daha basit ve sade bir çalışma sistemine sahip bu elemanlarda önemli ısı ve enerji tasarrufu sağlamaktadırlar. Bina giriş ve çıkışlarında kalabalık insan gruplarına en iyi hizmet veren yapı elemanıdır. Kolay kolay arıza vermemesi ise onun en büyük artısıdır.
Fotoselli kapı sistemleri ise ilk olarak otomatik kapının bir versiyonu olarak düşünülmüş fakat daha sonra başlı başına bir sistem olarak gündeme gelmişlerdir. Adından da anlaşılacağı üzere bir fotosel yardımı ile kapının açılıp kapanmasını sağlayan bu sistemin en büyük avantajı kapıyı açmak için giren ve çıkanların her hangi bir eylemde bulunması gerekmemektedir. Buda bedensel özürlü, yaşlı ve elleri dolu olan insanların giriş ve çıkışlarını oldukça rahatlatmaktadır.
Çalışma prensibi otomatik kepenk ile aynı olan seksiyonel kapı modelleri ise sağlamlığı ve güvenliğe verdiği önem ile ön plana çıkmaktadır. Garajlarda, iş yerlerinde, depolarda kullanımı oldukça yaygındır.
Daha fazla ayrıntılı bilgi ve fiyat için sitemiz olan www.jokerdoor.com u ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. izmirevdenevenakliyat.info.tr firmasına yapmış oldukları profesyonel hizmet için tekrar teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz