Narlıdere Evden Eve Nakliyat

Narlıdere Evden Eve Nakliyat

Narlıdere evden eve nakliyat ilçe halkına hizmet eder iken sektördeki haksız rekabete dair bilgi vermenin gerektiğine inanır. Haksız rekabet dolandırıcılığın, korsanlığın da hem sebebi hem de sonucudur. Narlıdere evden eve nakliyat yaptıracak yurttaş, evini, eşyasını, iş yerini taşıtır iken, uyanık, bilgili, duyarlı olması ev, iş yeri eşyasının güvenliği açısından önemlidir.

Narlıdere evden eve nakliyat fiyatı ne kadar? Narlıdere evden eve nakliyat 700 TL, 600 TL, 800 TL, 1000 TL gibi afaki rakamlar var. Kimi firmalar da sitelerinde ya da ofislerinde “şok, şok 500 TL, 650 TL” gibi etiketler kullanmaktadırlar. Narlıdere ilçesinde nakliyat yaptırmak isteyen yurttaş, “neye göre bu fiyatı veriyorsunuz” diye sorduğunda alacağı cevabı unutmamalıdır. Çok önemlidir. Evet, neye göre Narlıdere evden eve nakliyat fiyatı veriliyor? Biz, evinizi görmeden, bulunduğu sokağa nakliyat aracının rahat girip, girmediğini bilmeden fiyat veremeyiz. Evinizin bulunduğu kat yüksekliğini bilmeden, asansör gerekip gerekmediğine karar vermeden size fiyat veremeyiz. Yeni taşınacağınız ev için de aynı araştırmayı yapmadan fiyat veremeyiz. Eşya yoğunluğunuzu görüp değerlendirmeden Narlıdere evden eve nakliyat fiyatı şudur, bu kadardır diye fiyat söyleyemeyiz. Bunları yapmadan fiyat verenlerin ya çok acemi işi bilmeyecek kadar amatör ya da iyi niyetli olmayan dolandırıcılar olduğunu düşünür sizi de bunlara karşı uyarmak isteriz. Biz evinizi, bulunduğu sokağa araç girişi ve hareketi, asansör gerekip gerekmediği, eşya yoğunluğu, taşınma mesafesi, taşınacağı evin sokak ve kat durumunu inceledikten sonra Narlıdere evden eve nakliyat fiyatı, 900 TL, 1000TL, 1200 TL gibi net şu fiyat diyebiliriz.

Narlıdere evden eve nakliyat firması olarak biz, fiyat teklifimizi ve taşıma yöntemimizi size sunarız. Siz ile sözlü anlaşır isek bu sözlü anlaşmamızı hukuki değeri olan yazılı sözleşme metnine dönüştürüp Narlıdere evden eve nakliyat sözleşmesini imzalarız. Bu sözleşme de belirlenen zamanda, adreste nakliyat başlamadan önce nakliyat sigortası yaparak eşyalarınızı sigortalar güvene alırız.

Narlıdere Evden Eve Nakliyat

Narlıdere evden eve nakliyat sigortası sonrasında her eşyanıza özel ambalaj ve paketleme yaparız. Aynı özen ile araca yerleştirerek nakliyat yaparız. Mobilya montajını yeni evinizde yaparız. Beyaz eşyanızı kurar yeni evinizde çalıştırırız. Oluşan çöplerimizi toplar geri dönüşüme yollarız. Siz “evet taşınma tamamlandı” dediğinizde yeni evinizde mutluluklar dileyerek bizde keyif ile Narlıdere evden eve nakliyat işimizi tamamlarız.