İzmir Evden Eve Nakliyat firması

İzmir Evden Eve Nakliyat firması

İzmir evden eve nakliyat firması, araştır iken bizim öncelik ile vergi levhamızı, araçlarımızı, ulaştırma bakanlığından aldığımız yetki belgemizi, personelimizin sigorta kayıtlarını incelemenizi öneririz.

Yasal ve bu işi gerçekten yapan bir firma olduğumuza emin olduktan sonra yaptığımız işlerimize bakmanızı öneririz. Sadece bizim değil görüştünüz tüm nakliyat firmalarının yasal olup olmadıklarından emin olmanızı, öncelik ile bu belgeleri inlemenizi öneririz. Sanırız ki, korsan ve dolandırıcı firmalar ile iş yapmak istemezsiniz. Kimse gönüllü dolandırılmak, soyulmak istemez.

İzmir evden eve nakliyat firması sektör için öncelikli misyonu sektörün şeffaf, denetlenebilir, yasal ve vatandaşın hukukunu koruyan yapıya kavuşmasıdır. Bunların anlamı çok basittir. Uzun yıllardır, şeffaf olmayan, varlıkları ve yoklukları dahi belli olmayan şirketler ortalıkta, kamu ve devlet denetimi çok az ve yurttaşlar nakliyat esnasında bu şirketler tarafından dolandırılmakta, soyulmaktadır. Biz öncelik ile bu durumu ortadan kaldırılmasını istiyoruz. Bunun için de sitemizde, yazılı, görsel her alanda her fırsatta her platform da bu gerçeği dillendirip vatandaşı bilinçlendirmeyi sorumluluk sayıyoruz. Bu mesleki, ahlaki, vicdani ve ticari sorumluluktur.

İzmir evden eve nakliyat firması olarak vizyonumuz ise, yurttaşa seyahat keyfinde taşınma yaşatmak. Her taşınma unutulmaz bir anıdır ve bu anı bir ömür hatırlanacaktır. Şuradan buraya taşınmadan önce diye başlayan hatıralara girmek orada anılmak, orada güzel, hoş ve keyifli anılmak isteriz. Bu ancak seyahat keyfinde bir taşınma olacağını çok iyi biliyoruz.

İzmir evden eve nakliyat firması olarak bizim için asıl sorumluluk emanet olarak aldığımız eşyaları aldığımız gibi teslim etmektir. Olası kaza, kırılma, dökülme, kaybolma durumuna karşı daha en baştan bu olumsuz olasılığı hesaplamak ve vatandaşın eşyasını, hakkını koruyacak sözleşme yapmaktır. Bu sözleşme ile de yetinmeyerek, eşyaları nakliyat sigortası ile sigortalamaktır. Bu vazgeçilemez bir haktır bir hukuktur. Yurttaş bilmese de firmamız uygulamak ile mükelleftir.  
İzmir evden eve nakliyat firması