Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

İzmir körfezinin kuzeyinde, Yamanlar dağı eteğindedir Karşıyaka. Seksen dört kilometrelik bir alan üzerine kuruludur. Nüfusu ise iki bin on üç yılı rakamlarına göre üç yüz yirmi beş bin civarındadır. Şehir dokusu ile önemli orada bütünleşmiştir ilçe.

Karşıyaka evden eve nakliyat itinalı bir kentin itinalı bir sektörü olmak durumundadır. Yüzlerce korsan firma olsa da bu ilçede uzun süre dayanmaları, ayakta kalmaları pek mümkün olamamaktadır. İlçe merkezinde durum böyle iken elbette kırsal kesime, yukarı doğru, yokluk ve yoksulluk bölgelerine gidilince durum biraz daha değişmektedir. Hayatı zor, bela kazanan genellikle de iş, güç veya farklı sorunlardan dolayı zorunluktan göç eden insanlar doğal olarak, üç, beş kuruş daha ucuza taşınmanın yollarına bakmaktadırlar. Yokluğun doğal sonucu korsa ve dolandırıcı firmalar, Karşıyaka ucuz ev taşıma adı altında, bu insanları mağdur etmeyi, onların elinde avucundaki son kuruşu da hırsızlamayı meslek edinen korsanlar vardır. Nakliyat sektörü dahi insanların fakirliğini sömürmekten geri kalmamakta bunu dolandırıcılığın malzemesi yapmaktadırlar.

Karşıyaka evden eve nakliyat fiyatı ucuz olamaz, ucuz oluyor ise, orada hırsızlık ve dolandırma vardır. Burada geçen ucuzluk kavramı, dolandırmak ve çalmak için atılan yem, kurulan tuzaktır. Yoksa nasıl olabilir ki, bir firma diğerinin iki ya da üç misli daha ucuz fiyat verebilsin bu yasal olarak da, yasal çalışan bir firmanın matematiksel olarak da verebileceği bir fiyat olamaz. Karşıyaka nakliyat fiyatı 250 TL, Karşıyaka nakliyat fiyatı 300 TL yazan firmalar var? Bu rakamları neye dayanarak nasıl veriyorsunuz diye sormaz mı insanlar? Taşıyacağınız eşyaları görmeden, taşıyacağınız evi görmeden neye göre nasıl bu rakamı verebiliyorsunuz diye sorgulamazsanız tuzağa da düşersiniz, dolandırılırsınız.

Karşıyaka evden eve nakliyat firması ise ihtiyacınız olan, karşılaştığınız ya da bulduğunuz firmaya muhakkak ki, vergi kaydını sorunuz. Çalıştırdığı personelin sigortalı olup olmadığını sorunuz. Araçlarının kendilerine ait olup olmadığını sorunuz ve gerçekten kendilerinin araçları ile taşıdıklarından da emin olunuz. Firmalarının ilgili bakanlıktan yetki belgesi alıp, almadığını sorunuz. Yetki belgeleri var ise muhakkak ki görüp emin olunuz.

Karşıyaka evden eve nakliyat yatırır iken dolandırılmak istemiyor iseniz, evinizi, eşyalarınızı güvenilir bir firmaya, sigortalı ve sözleşmeli taşıtmak istiyor iseniz, bizden gerekli detaylı bilgiyi almanızı öneririz. Doğru karar vererek, doğru firma ile keyifli yine nezaketli bir yol yöntem ile Karşıyaka evden eve nakliyat yaptırabilirsiniz.  

Karşıyaka evden eve nakliyat