Bergama Evden Eve Nakliyat

Bergama Evden Eve Nakliyat

Bergama evden eve nakliyat bu evlerin ve eşyaların tarihini, geçmişini ve billurlaşan zamanın değerini bilir. Yunanlılar Pergamos diyorlardı Bergama’ya. Kaç asırlık zaman. Sokaklarında kaç asırdır oradan oraya taşınıyor ev eşyaları. Bileni bilmeyeni Bergama sokaklarında geçmişi soluyor. Kaç uygarlık birikti bu evlerde, bu sokaklarda, kaç dil, kaç ses, kaç eşya…

Bergama Evden Eve Nakliyat Nasıl yapılır?

Bergama evden eve nakliyat firması olarak biz, geçmişten günümüze uzanan eşyaları da somutlaşan anıların, emeğin hassasiyetini hissederiz. Onlar bize zamanın emanetidir. O zamanın içinde emek, alın teri, hatıra ve birlikte yaşanan hayatlar vardır. Eşya taşır iken zamanı, emeği, değeri, anıları, hatıraları, birlikte yaşan zamanı, hayatı taşıdığımızı biliyoruz. Hissediyoruz. Onları korumak için özel ambalaj bunun için tercih ediyoruz. Onun için özel de-montaj ve montaj ustasından vazgeçmiyoruz. Onun için her eşya özel bir yöntem ile o eşyanın doğasına uygun paketlenmeli, ambalajlanmalı diye ısrar ediyoruz ve bu yöntemi uyguluyoruz. Bilmeyenler için ise, “personelin eğitimine, sigortasına, deneyimine, eşyanın paketlenmesine ihtiyaç yok. Toplansın, yığılsın, çuvallansın, sırtlansın ve taşınsın. Ne olacak ki? Taşınır iken kırılma, dökülme olur bu normaldir”. Derler. Böyle düşünürler. Böyle çalışırlar. Böyle nakliyat yaparlar.

Bergama Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Bergama evden eve nakliyat fiyatı ne diye sorsanız belki siz daha sormadan, Bergama evden eve nakliyat fiyatı 450 TL, Bergama evden eve nakliyat fiyatı 600 TL diye rakam verirler. Hatta “şok, şok Bergama evden eve nakliyat fiyatı 350 TL” diye internette, Google de, şurada, burada broşürlerde ilan verirler. Sormazlar, sokağınız uygun mu? Nakliyat aracı girer mi? Eviniz kaç kat asansör gerekir mi? Gerekirse asansör kurulabilir mi? Eşya yoğunluğunuz nedir? Nereden nereye ne zaman taşınacak? Taşınacağınız sokağa nakliyat kamyonu girer mi? Asansör ihtiyacı yeni yerde olacak mı? Sizce neyi, nereden, nereye, nasıl taşıyacağını bilmeden, gidecek emek, masraf değerin bilmeden nasıl kar, zarar hesabı yaparak, Bergama evden eve nakliyat fiyatı veriyor? Gerçekçi mi? İyi niyetli mi?

Resmi Bergama Evden Eve Nakliyat Firması

Bergama evden eve nakliyat için bizim ile iletişime geçtiğinizde, yetki belgemizi, vergi kaydımızı, sigortalı personelimizi, logo giydirilmiş araçlarımızı görebilirsiniz, isterseniz denetleyebilirsiniz. Biz evinizden, eşyalarınızdan, taşıma yol ve yönteminden emin olduktan sonra, Bergama evden eve nakliyat fiyat teklifimizi veriyoruz. Anlaşırsak da Bergama evden eve nakliyat sözleşmesi yapıyoruz. Bergama evden eve nakliyat sigortası ile de eşyalarınızı sigortalayarak işe koyuluyoruz. Önce güvenlik, sonra hukuk ve haklarınızın güvenliği sonra ise iş güvenliği ardından seyahat tadında taşıyoruz.

Bergama Evden Eve Nakliyat