İzmir Şehiriçi Nakliyat

İzmir Şehiriçi Nakliyat

Üç milyonluk bir kentten bahsediyoruz İzmir şehir içi nakliyat derken. Nüfus ne kadar yoğun olursa şehir içi nakliyat da o kadar yoğun olur gibi bir doğru orantı elbette var fakat bununla da sınırlı değil bu orantı da belirleyici olan etkenler. Binlerce öğrenişi olan kampüsleri ile devlet ve özel üniversite var bu kentte. Binlerce öğrenciyi karşılayacak yurtlar olmadığına göre, öğrencinin ev, okul yaşamı pahalı olduğuna göre sürekli oradan oraya taşınmak zorunda kalan bir öğrenci kitlesinden bahsediyoruz. Bu yoğunluğu artıran en önemli etkenlerden birisidir öğrenci kitlesi.

Mezun olan öğrenciler yeni gelen öğrenciler yeni taşınan öğrenciler derken başlı başına bir sektörün yoğunluk alanıdır öğrenci ev taşıma olayı. Biz firma olarak İzmir şehir içi nakliyatta öğrenci arkadaşlara destek amaçlı elbette daha indirimli, kampanyalı fiyat sunuyoruz. Mümkün olduğunda, olabilecek en az hatta cüzi fiyat ile taşıma işlerini yapmaya çalışıyoruz. Öğrenci kar alanı değil dayanışma ve destek grubudur bize göre.

İzmir şehir içi nakliyatın en önemli yoğun potansiyellerinden biri de memur, işçi alanıdır. Atamalar, terfiler, yeni iş alanları sürekli yer değiştirmeyi de beraberinde getirmekte yeniden taşınma ve nakliyat sektörüne iş çıkarmaktadır. Ekonomik zorluk, yokluk ve yoksunluğun acımasızca hissedildiği memur, işçi arkadaşlar için de olası en ekonomik, şehir içi nakliye hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Liman kenti olan şehrimizde İzmir şehir içi nakliyatın nabzının attığı diğer en önemli alan da elbette liman sahasıdır. Buradan doğan nakliyat işi potansiyelidir. Bu sektörümüz için de çok, çok büyük bir avantajdır.

İzmir şehir içi nakliyat fiyatını belirleyen temel husus evinizin bulunduğu sokağın ve katın konumu ve eşya yoğunluğunuzdur. Evinize araç kolay yaklaşabiliyor mu, sokağınız buna müsait mi? Bulunduğunuz katta eşya alabilmek için asansör kurmaya ihtiyaç var mı? Eşya yoğunluğunuz üç artı bir mi, iki artı bir mi, bir artı bir mi? Taşınacağınız yeni yerin sokağı ve katı taşınmaya müsait mi asansör gerekli mi?

İzmir evden eve nakliyat fiyatı yukardaki soruların yerinde görülüp incelenmesinden sonra verilebilir.

izmir şehir içi nakliyat