Çiğli Evden Eve Nakliyat

Çiğli Evden Eve Nakliyat

1992(Bin Dokuz Yüz Doksan İki) yılında ilçe oldu. Çok genç olmasına rağmen nüfusu 180.000(Yüz Seksen Bin) civarındadır. Nereden geçinir bu nüfus? Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ülkenin en büyük sanayi bölgelerinden biridir. Nüfusun çok önemli bir bölümü Atatürk Organize Sanayi Bölgesin de çalışmaktadır. Yine ülkenin tuz ihtiyacının yarısından fazlasını karşılayan, Çamaltı Tuzlası Çiğli sınırları içindedir ve nüfusun iş ve geçimine önemli bir katkı sunmaktadır.

Çiğli evden eve nakliyat, Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde, Çamaltı Tuzlası’da çalışan işçilerin evlerini taşımadan önemli bir gelir elde etmektedir. İş, istihdam demektir. İş aile, ev ve taşınma işi demektir. Hayatın tüm damarları bir birine bağlıdır. İşin olduğu yerde, işçi ve işçiye oturma alnı sağlayacak inşaat ve inşaata taşıyacak nakliyat firmaları diyalektiği işlemektedir. Bu diyalektikte bir sorun olduğunda tüm sektörler olumsuz etkilenmektedir. İş yoksa işçi de, evde, inşaat sektörü de, nakliyat sektörü de yok demektir. Bir birlerine hayat veren bağları var. Bu neden ile ki firmamız özellikle de işçileri taşır iken, işçilerin evini nakleder iken daha özenlidir, ücretlerinde daha fazla indirim, mümkün olan en fazla indirimi sağlar.

Çiğli evden eve nakliyat firmasının beslendiği diğer bir toplamsal damarda öğrencilerdir. Özel üniversiteler, yüksekokullar, Egen üniversitesi öğrencileri bu ilçenin biraz da ucuz olması nedeni ile bu ilçede oturmayı seçmeleri, evlerini de buraya taşımalarına vesile olmaktadır. Bu taşıtma işlemini de nakliyat firmalarına yaptırmaktadırlar. Kimi nakliyat firmaları, gariban gördükleri bu öğrencileri adeta soymakta, dolandırmakta, onların nerede ise tüm paralarını nakliyat ücreti adı altında ellerinden almaktadırlar. Öğrenciler piyasayı bilmediğinden, şehre yeni gelmiş olmanın verdiği bilinçsizlik ilen bu dolandırıcıların tuzağına düşmektedirler. Firmamız öğrenci arkadaşlara daima en az kar ile nakliyat, taşıma hizmeti sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Öğrenciler ülkemizin geleceğimizdir. Onların eğitimini ve hayatlarını kolaylaştırmak da tüm yurttaşların insani görevidir. Öğrenci evi eşyası ne olabilir ki? Taşıma ücreti neden abartılır ki?

Çiğli evden eve nakliyat firması vergi levhasına sahip olmalıdır ve vergisini ödüyor olmalıdır. Vergi kaydı olmayan firma sahtedir, korsandır ve dolandırıcıdır. Bunlara karşı önce devlet, kamu, nakliyat firmaları ve tüm yurttaşlar uyanık, denetleyici ve bilinçli hareket etmelidirler.

Çiğli evden eve nakliyat fiyatı bizde 1000 TL, 2000 TL diye yazmaz. Yazanlar da doğru yazmazlar. Çiğli evden eve nakliyat fiyatı için, biz geliyoruz, evinizin sokağınızın, katınızın konumunu inceliyoruz, asansörlü ya da asansörsüz, nasıl ve hangi ücrete taşıyacağımızı size rapor ediyoruz. Çiğli evden eve nakliyat fiyatı evinizi, eşyanızı görmeden verilemez. Verenlere karşı bilgili, uyanık olunuz en azından lütfen haberdar ediniz ki, korsanlara karşı hep birlikte mücadele edelim, vatandaşı dolandırmalarını engelleyelim.

Çiğli Evden Eve Nakliyat