İzmir Nakliyat Fiyatı

İzmir Nakliyat Fiyatı

Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar, yokluklar, yoksunluklar nedeni ile ilk sorulan soru, İzmir nakliyat fiyat ne kadardır kaç paradır, ücreti nedir? İzmir nakliyat fiyatı 600 TL, 700 TL, 800 TL, 1000 TL  mi yoksa 1200 TL mi demeli? Çünkü bunu diyenler var. Evden eve ucuz nakliyat fiyatı 500 TL diyeler de var. Birde buna şok, şok 400 TL diyenleri de görmek mümkün. Bir tür kora borsa halidir. Borsa değil kara borsa durumudur bu.

İzmir nakliyat fiyatı için önemli ve doğru olan, reel durumdur. Reel durum nedir? “Arkadaş, sen nasıl bir firmasın ve fiyatını nasıl veriyorsun” sorusunun sorulması ve cevabının alınmasıdır. Nasıl bir firma olduğu önemlidir ve fiyatını da nasıl firma ise öyle verir. Ne demektir bu? Şu demektir. Piyasa da nitelik olarak bir birinden farklı, çok fazla yüzlerce firma, işletme bulunmaktadır. Bu konuyu İzmir nakliyat firmaları sayfamızda detaylı inceleyebilirsiniz. Firma nasıl bir firma ise, fiyatı da ona göre şekillenmektedir.

İzmir nakliyat fiyatı 300 TL, 500 TL diye bir şey yoktur ve olamazda. Tabi ki bu yasal, dört dörtlük nakliyat firmaları için geçerlidir. Vergi kaydını yaptırmış, sigortalı personel çalıştıran, yetki belgesini almış, araçları kendin olan nakliyat firmalarının fiyatları böyle şok, şok olmaz. Olamaz. Bu fiyat vermenin de mantığına aykırıdır. Bu ancak, vergi kaydı olmayan, yasal olmayan, sigortalı personeli çalıştırmayan, sözleşme yapmayan, kendi üzerine araç kaydı olmayan adına firma denilen fakat aslında firma d olmayan dolandırıcı kuruluşların, ekiplerin veya korsanların yaptığı bir şeydir. Daha doğrusu onların tuzaklarıdır. Onların hilesidir. “Şok, Şok 350 TL, 450 TL İzmir nakliyat fiyatı fırsatını kaçırmayın” gibi reklam spotları ile yurttaşı ağlarına düşürmektedirler. Özellikle de bilinçsiz, ekonomik sıkıntısı olan, yoksul vatandaşı bu ağa düşürmeyi hedeflemektedirler. Zaten hedef kitlede onlardır. Bu hedef kitleye ulaştıklarında dolandırma, vatandaşın parasını çalma, çarpma işlemini de İzmir evden eve nakliyat adı altında yapmaktadırlar. Burada 600 TL, 750 TL yapılan nakliyat işlemi değildir, dolandırma işlemidir. Yurttaşın parasını çalma olayıdır. İnsanların bunu öğrenene kadar zaten dolandırılmış olmaları, ellerinde ki parayı kaptırmaları da bu işin en kötü acımasız yandır. Küçük bir araştırma aile bile onlarca, yüzlerce mağdur ile karşılaşmak mümkündür. Asıl beter olanı ise hala bu tuzak işliyor, hala insanlar kandırılıyor, hala insanlar dolandırılıyor olmalarıdır.

İzmir nakliyat fiyatı sormadan önce, nasıl bir firmasınız? Vergi kaydınız var mı? Personeliz eğitimli, profesyonel ve sigortalı personel mi? Yetki belgeniz var mı? Araçlarınız kendinize ait mi? Sözleşme yapıyor musunuz? Sigorta yapıyor musunuz? Sorularını sormak ve cevabından da emin olmak en doğru yöntemdir. Bu soruların cevabından emin iseniz, reel, yasal, gerçek bir firma ile iş yaptığınızdan da emin olabilirisiniz. Alacağınız fiyat teklifi yasal sınırlar içindedir. İndirimli, kampanyalı, ucuz, pahalı olabilir ama yasadır. Bu çok önemlidir. Korsan, hırsız, ya da dolandırıcı değildir.

İzmir nakliyat fiyatı teklifi verecek yasal firma önce evinizin bulunduğu sokağı, bulunduğu katı, evinizdeki eşyalarınızı inceler. Yeni taşınacağınız ev ile kaç kilometre mesafe olduğuna, yeni evinizin sokağına, bulunduğu katın durumuna bakar, inceler, asansör gerekip gerekmediğini, asansörün kurulup kurulamayacağını değerlendirir ve size fiyat teklifini bu incelmelerden sonra sözlü ve yazılı sunacaktır.

İzmir Nakliyat Fiyatı