Balçova Evden Eve Nakliyat

Balçova Evden Eve Nakliyat

Körfezin güneyindedir Balçova. Tarihi milattan önce bin ikiyüzlü yıllara kadar gider. Kaplıcaların oluşu burada hayatı erken de başlatmıştır. Herodot’un tarihinde bile yer alır bu kaplıcalar. Sözün başlangıcında söylenmesi gerekir ise, iki bini aşkın süredir evden eve taşınma hali vardır bu Balçova’da. Muazzam bir tarih ve bu anlamda deneyimdir.

Balçova evden eve nakliyat fiyatı sormadan önce vergi levhasını sorunuz, yetki belgesini sorunuz. Balçova evden eve nakliyat 1000 TL mi, 1500 TL mi diye sormadan önce yasal firma mısınız diye sormanız daha önemlidir daha kazançlıdır sizin için. Ucuz diye 700 TL yada 500 TL anlaştığınız firma korsan ise, 500 TL artı kırılan eşyanız, artı kaybolan eşyanız, artı hasar gören eşyanız olacaktır. Sizce hangisi daha ucuz? Hangisi daha karlı? Bize fiyat sorar iseniz firmamız şöyle çalışmaktadır. Taşınacak evinizin konumu, götürülecek evin yeri konumu, uzaklık, eşya yoğunluğunuz, asansör gerekip gerekmediği araştırılıp, gözlemlenip, değerlendirildikten sonra size fiyat sunulmaktadır. Bizim herkese Balçova evden eve nakliyat fiyatı 1000 TL, 500 TL gibi bir fiyatımız yok. Böylesi fiyat sunanlara karşı da sizi bilgilendirmek ve uyarmak için bu kadar bilgi yazıyoruz. Fiyatı belirleyen şey evin konumu, eşya yoğunluğu ve uzaklık durumudur ve bu her ev için farklıdır bu neden ile de taşınacak he r ev için o eve özel fiyat sunulmaktadır. Doğal ve doğru Balçova evden eve nakliyat fiyatı da böyledir.

Balçova evden eve nakliyat firmasını kontrol eder iken yetki belgesini de ihmal etmeyiniz. Yetki belgesi olmayan firmalar genelde komisyoncu firmalardır. Siz a firması ile anlaşırsınız. A firması sizden ücreti alır ve b firmasına taşıtır. Bir sorun, sıkıntı olduğunda b firması size, muhatabınız a firmasıdır diyecektir. Örnek eşya kırılmasını üstlenmeyecektir. Varsa hasarı üstlenmeyecektir. Kayıp varsa ödemeyecektir. Bu sebep anlaştığınız firmanın araçlarının olup olmadığı, personelinin sigortalı olup olmadığı hatta gerekli ise asansörün de bu firmaya ait olup olmadığı sizin için önemlidir zira tüm bunlar size ücret olarak döner. Sizden artı ücret alırlar veya almaya uğraşılar. Önemli değil soyulsam da önemsemem diyor iseniz sıkıntı yok. Yok değerinden ve hak ettiklerinden ir kuruş fazla vermem dolandırılmak istemem diyorsanız da uyarılarımızı lütfen dikkate alınız.

Balçova evden eve nakliyat için daha detaylı bilgi ve fiyat almak istediğinizde bize ister sitemizden, ister telefonumuzdan ister iseniz de mailimizden ulaşabilirsiniz.

Balçova Evden Eve Nakliyat