Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Bayraklı evden eve nakliyat 310.765 insanın yaşadığı şehre hizmet veren firmadır. Üç bin yurttaşın ev taşıma hizmeti elbette belirli ilke ve deneyimin yine oluşan değerlerin üzerinden gerçekleşmektedir. İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden biri olmasına rağmen henüz genç bir ilçe sayılır Bayraklı. Zira 2008 yılında ilçe olmuştur. Alsancak, Bornova, Karşıyaka arasında, körfezin tam uç noktasında yer alır. Tüm İzmir de ulaşım güzergahındadır. İster körfezden ister otobandan Bayraklı sınırlarından muhakkak geçilir.

Bayraklı evden eve nakliyat insan yoğunluğu nedeni ile de hareketlidir. Ege üniversitesinin öğrencilerinin ev taşıma meselesi Bayraklı nakliyatı canlı tutmaktadır. Okul başlarında, ara tatillerde, okul bitiminde öğrenciler sürekli bir ev eşyası taşıma halindedirler. Yarı göçebe yaşarlar. Firmamız öğrenci arkadaşlara fiyat konusunda olabilecek en avantajlı Bayraklı ev taşıma fiyatını sunar. Öğrenciye indirimlidir. Hasta yurttaşlara da ev taşıma Bayraklı da indirimlidir. Biz fiyat kampanyamıza yaşlı vatandaşları da dahil ediyoruz. Hasta, yaşlı ve öğrenci arkadaşlara ev taşıma hizmetini sadece firmanın o işi yapmak için yaptığı giderler karşılığında yapıyoruz. Dayanışmak da bir tür kazanç sağlamaktır. Bir öğrenciyi kampanyalı sadece bir kere taşıyoruz. Bir öğrenciyi bazen iki, üç kere taşıdığımız olduğundan böylesi bir sınırlamayı kampanyamıza eklemek durumunda kaldık.

Bayraklı evden eve nakliyat firmamız, yasal tüm sorumluluklarını yerine getirmiş, tüzel kimliği olan firmadır. Mali belgemiz tüm yetki belgelerimiz yurttaşın denetimine açıktır. Ofisimize gelen yurttaş istediği zaman inceleyebilir. Bu olması gereken, olan bir şeydir buraya da yazılmamalıdır. Fakat yasal olmayan korsan firmalar olduğundan ve bu korsanlara karşı yurttaşı bilinçlendirmek istediğimizden bu tür detay bilgilendirme yapmak durumunda kalıyoruz. Bayraklı evden eve nakliyat için çalışan personelimiz sigortalıdır tüm sosyal haklarına sahiptir. İsteyen sendikal hakkını rahatlıkla kullanır. Firmamızda faturasız ve resmi olmayan hiçbir işlem yapılmaz.

Bayraklı evden eve nakliyat firmamız ekspertiz yapmadan fiyat vermez. Fiyatta sözlü olarak mutabakat sağlandığında mutlaka sözleşme yapar. Sözleşme yapmadan evinizin eşyasına asla dokunmaz. Sözleşme hakların metin ve ıslak imza ile hukuksal güvenceye kavuşmasıdır. Yasal zorunluluk değildir fakat ticari ve ahlaki hukuk açısından olmalıdır.

Bayraklı evden eve nakliyat yapar iken firmamız nakliyat sigortası yapmadan eşyanıza asla dokunmaz. Ekspertiz, sözleşme ve sigortalama sonrası başlayan nakliyat her eşyaya özel ambalaj ile paketlenip itina ile araca yerleştirildikten sonra yeni evinize taşınır.

Bayraklı Evden Eve Nakliyat