İzmir Eşya Paketleme

İzmir Eşya Paketleme

İzmir evden eve nakliyat sürecine giren her insanın çok iyi bildiği gibi taşınmanın ilk ayağı eşya paketlemektir. Hangi eşyanın nasıl paketleneceği ne gibi bir malzeme kullanılacağı büyük bir sorun oluşturmaktadır. Hele ki hayatında ilk defa bir taşınma işini gerçekleştiriyorsa o insan için bu büyük bir muammadır. Firmamız eşya paketleme işini müşterilerimizin omuzlarında alarak deneyimli elemanlarımız ile bu işi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.
İzmir evden eve nakliyat sektöründe bu hizmeti ilk olarak veren firma biziz. Birçok firmanın bu hizmeti vermediği göz önünde bulundurulursa nasıl bir farklılık ortaya koyduğumuz daha iyi anlaşılacaktır. Birçok firma için taşınacak eşyanın muhteviyatının hiçbir önemi yoktur. Onlar için sadece taşınma sürecinin bir an önce bitmesi ve alacakları parayı düşünmektedirler.   
Firmamız İzmir evden eve nakliyat işini profesyonel bir şekilde nasıl yapıldığını göstermek için kolileme ve eşya paketleme hizmetini başlatmıştır. Bu aşamada bütün beyaz eşyalarınız Kraft kağıt özellikli hava kabarcıklı naylon poşetlere sarılarak eşyanın korunmasını maksimum seviyeye çıkarmaktayız. Bu malzeme hem eşyanın zarar görmesini engellemekte hem de tertemiz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.
Evden eve nakliyat firmalarının pek üzerinde durmadığı eşya gruplarından birisi de halı, kilim ve koltuklardır. Genelde bu eşyalar hiçbir koruma olmadan taşınmakta ve en çok hasarı ve kirlenmeyi de bunlar yaşamaktadır. Oysa firmamızın vermiş olduğu hizmetle bu eşyalarınız tertemiz ve hasarsız bir şekilde taşınmaktadır.
Eşya paketlemede önemli olan bir unsur da eşyaların sökülüp paketlenmesidir. Böylece hem eşyalar çok daha rahat bir şekilde taşınmakta hem de oluşabilecek hasarların önüne geçilmektedir. Bazı firmalar demonte ve montaj işini yapmakta fakat bu tek başına yeterli olmamaktadır. İzmir evden eve nakliyat firması olarak hem demonte yapmakta hem de sökülen parçaları paketleyerek en üst seviyede bir koruma gerçekleştirmekteyiz.

İzmir Eşya Paketleme