Nakliye Ofis Mobil Cihazlarımızın Sorunları Çözüldü

Nakliye Ofis Mobil Cihazlarımızın Sorunları Çözüldü

Nakliye hizmeti fiili olarak ofis, taşınacak ev, nakliye aracı yolu ve yeni eve eşya taşınması sürecinden dolayı asıl olarak mobil iletişim araçları üzerinden yürüyor. Mobil iletişim araçlarının sorunları da (scherm reparatie) nerede ise hiç bitmiyor.

Bir müşterimizin kardeşi Belçika Antwerpen de mobil telefon tamir işi(reparatie gsm Antwerpen) yapıyormuş. O akraba ziyaretine gelmiş. Ev taşınır iken nakliye mobil iletişim araçların da yaşanan sorundan dolayı nakliyenin aksadığını fark etmiş ve müdahale etmek istemiş. Personel bize sordu.

Biz mobil iletişim araçlarımızın sorunları için İzmir, İstanbul dahil bir çok mobil cihaz servis, tamir firması ile görüştük. Destek almak istedik. Fakat bir türlü istediğimiz istikrarı sağlayamadık. Madem mobil telefon iletişim tamir servisi(herstellen gsm) işi yapıyor, bizimkilere de baksın. Hatta vakti varsa ofise gelsin diye cevap verdim. Rica da bulundum.

Gerçekten ayak üstü mobil cihazların anlık iletişim sorunlarını çözdü. Nakliye işimiz de doğal olarak hızlandı. Bizim nakliye işinde telefon “elimiz, ayağımız” yani her şeyimiz. Çünkü telefon ile koordine oluyoruz. Tüm taşımacılık işinin her evresinde telefonlar ile karşılıklı bilgi alış verişi ile yapıyoruz.

Belçika dan gelen mobil telefon tamircisi arkadaş nakliye ofisimize geldi. Nakliye ofisimizdeki mobil cihazları inceledi. Olası sorunları ve çözüm önerilerini sıraladı. “Bize destek verir misiniz” diye sorduğumda, “neden olmasın” cevabı bizi sevindirdi.

Nakliye için işe çıkan arkadaşlar, nakliye aracı ile yolda olan personel ve yine taşıma işini yaptığımız müşteri ile ofisimizden mobil cihazlarımız ile artık sorunsuz olarak iletişim kuruyor, koordine oluyor, işimizi çok daha hızlı yapıyoruz.

Nakliye ofisimizin mobil cihazlarında sorun olduğunda arkadaşımız, Antwerpen den bağlanıyor, sorunu çözüyor ve bizim iletişimimizin hızlı olmasını sağlıyor. Teşekkürler. Sorunsuz nakliye, sorunsuz koordine ve sorunsuz taşıma keyifli oluyor.

 

 

 

 

 

 

 

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz