Nakliyat firmasında modernlik anlayışı

Nakliyat firmasında modernlik anlayışı

Çoğu insan bir şekilde evini taşıtmıştır. Haftalar öncesinde başlayan taşınma telaşı, taşınma günü geldiğinde zirveye ulaşır ve herkeste bir gerginlik bir sinir hali başlar. Buna birde nakliyat firmasından kaynaklı sorunlar da eklenince ev taşımak tam bir işkenceye dönüşür.
Ben Ankara lokma imalatı ve üretimi işiyle uğraşmaktayım. İzmir lokmanın o muhteşem lezzetini ve esintisini Ankara’da gerçekleştirmek en büyük hayalimizdi ve şuan bunu başardık. Belki İzmir kadar yoğun bir lokma dökümü gerçekleşmiyor ama şuan için geleceğe dair umut verici gelişmeler var.
Lokma her yöre göre farklılık gösteren bir yiyecektir. Fakat İzmir lokma denildiğinde her kesin beğenisini kazanmış bir yiyecekten söz ediyoruz demektir. Nasıl ki İzmir’de bu işi yapan insanlara İzmir lokmacı deniyor ise Ankara’da da bu işi yapanlara Ankara lokmacı deneceği günler çok yakındır.
Ankara’da birkaç yıldır başlayan lokma dağıtma geleneği hızla yaygınlaşmaktadır. Bunda Ankara insanının paylaşımcı ve manevi duygularının yüksek olmasının yanı sıra bizim vermiş olduğumuz Ankara lokma fiyatı da oldukça etkili olmaktadır. Bütün vatandaşlarımız bu duyguyu yaşasın diye uzun bir süre çok ekonomik rakamlarla hizmet vermeye devam edeceğiz.
Firmamız hizmetleri sadece lokma ile sınırlı olmayıp ayrıca aşure, pilav ve helva dağıtımı gibi hizmetleri de sunmaktadır. Ölen bir yakınınızın arkasından, bir işyeri açılışında veya daha pek çok sebeple insanlarla bir paylaşım yapmak ve onların hayır dualarını almak istiyorsunuz fakat ne yeriniz müsait nede zamanınız müsait ise hemen bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Size muhteşem lezzeti ile bir Ankara saray lokma dökümü gerçekleştirelim ve insanların aklından çıkmayacak bir gün olsun.
izmirevdenevenakliyat.info.tr nakliyat firmaları içerisinde modern bir anlayış ile hizmet veren düzgün bir firmadır. Kendilerine yolları açık olsun dileklerimizi iletiriz.

 

 

 

 

 

 

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz