İzmir Nakliyat Anlayışı Avrupa’da Yok

İzmir Nakliyat Anlayışı Avrupa’da Yok

Yurt dışında yaşayan bir gurbetçi olarak yaz tatillerinde sürekli anavatana gelmekteyiz. Geçen sene İzmir’in bir sahil kasabasında bir yazlık alma fırsatına eriştim.

İzmir’den aldığım eşyalarımı firmanız vasıtası ile taşıtma mutluluğuna erdim. Mutluluğuna erdim diyorum çünkü böylesi bir hizmet anlayışı Avrupa’da dahi yoktur. Personelin bilgisi ve profesyonel yaklaşımı, anlayışı mı dersiniz. Yoksa asansörlü nakliyat hizmetindeki başarı mı dersiniz bilemiyorum. Her şeyi ile beni büyüleyen bir firma ile tanıştım.
Ben Belçika’da profesyonel olarak kanalizasyon, lavabo, tuvalet tıkanıklıklarını (onstopper Antwerpen) açan bir firmanın sahibiyim. Bizim profesyonellik anlayışımızın ülkemizde de var olduğunu görmek açıkçası beni oldukça gururlandırdı. Belçika’daki dostlarıma övünerek anlatabileceğim bir anlayıştı bu.
Bizim profesyonellik anlayışımız kanalizasyon tıkanıklığı konusunda (riool onstoppen antwerpen) bizi sektörün lider kuruluşu haline getirmiştir. Sadece iş anlayışımızla değil aynı zamanda ekiplerimizin de profesyonel olması ile sektördeki farklılığımızı hissettirmekteyiz. Aynı sizin personelinde profesyonel yaklaşımı sizin farklılığınızı göstermesi bizdeki memnuniyetin sebebidir.
Tıkanan boruları açmak (ontstoppingsdienst antwerpen) ise bizim işimizin en zor kısmıdır.

Nakliye işi ile bizim işimizin bazen yakın ilgisi olabiliyor. Ev taşınma sırasında tıkanık kanallar olabiliyor. Evin tıkanan kanallarını açma(ontstoppingsdienst Antwerpen) işi için müşteri bize ulaşıyor. Taşınma telaşı ile tıkalı gideri açma telaşı bir birine karışıyor.

Hem taşınma hem de tıkanan gideri açma(riool ontstoppen Antwerpen) personeli o anda ortak koordine olmak zorunda kalıyor. Baktım bu iş sadece Belçika da değil Türkiye de İzmir de de böyle oluyor.

Sonuçta hayatın daha yaşanılır olması için yapılan hizmettir, evin tıkalı giderini açmak(ontstopper Antwerpen). Bu iş nasıl yapılır özellikle taşınma sırasında işte karmaşık ve zor olan burasıdır.

Burada ileri teknoloji ürünlerine sahip olmak ayrıca bunları nasıl kullanacağını bilmek önemlidir. Tıpkı sizin asansörlü nakliyat işiniz gibi asansörü nereye kuracağını, nasıl çalıştıracağını hangi eşyaları nasıl yükleyeceğini bilen personelin şart olması.

İzmir evden eve nakliyat firmasında sözleşmeli ve sigortalı taşımacılığın bulunması ise bende tam bir şok etkisi yaratmıştı. Gelen uzman arkadaşın eşyaları görmek istemesi taşınacak yeri incelemeye gelmesi ve vermiş olduğu fiyat bilgisinin açıklamasını yapması ise ne kadar doğru bir firma ile iş yapacağımın önemli göstergeleriydi.

En sonunda ise yapılacak işlerin ve fiyatın bir sözleşmeye dökülmesi benim kafamda hiçbir soru işaretinin kalmamasına yol açtı. izmirevdenevenakliyat.info.tr profesyonel ve güvenli taşımacılığın doğru adresidir. Kendilerine başarılar dilerim.

 

 

 

 

 

 

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz