İzmir İlçelerine Hızlı Nakliyat

İzmir İlçelerine Hızlı Nakliyat

Nakliyat firması ile görüştünüz. Sözleştiniz. “Bugün geliyoruz.” “Araç arızalandı yarın geleceğiz.” “Personel hasta oldu gelemiyoruz.” Gibi onlarca bahane sıralanmaya başlar.

İşiniz var. Gücünüz var. İzmir ilçelerine hızlı nakliyat yaptırmak istiyorsunuz. Mavişehir evden eve nakliyat firmasına ön ödeme yapmışsınız. Paranız da yansın istemiyorsunuz. Bekledikçe geriliyor, gerildikçe psikolojiniz bozuluyor. Ne yapacaksınız?

Aslında sizden ön ödemeyi alan Narlıdere evden eve nakliyat firması sizin sıkılmanızı, bıkmanızı ve ona taşıttırmaktan vazgeçmenizi istiyor, onu bekliyor. Size “yıldırma, bıktırma” psikolojik uygulamalarda bulunuyor.

Siz, İzmir evden eve işinin bu denli zor olduğunu galiba öncesinden bilmiyordunuz. Farklı bir önlem almadınız.

Örneğin eşyanız Buca’da ki evinizde Buca evden eve nakliyat firması ile Bornova da yeni aldığınız veya kiraladığınız eve eşyanızı taşıtacaksınız. İşte bu hata size böylesi bir mağduriyete hatta zulme dönüşüyor.

Siz yeniden Bornova evden eve nakliyat şirketi aramaya başlıyorsunuz. Kafanızda bir çok soru düğümleniyor. Endişe, kaygı yaşıyorsunuz.

Biz firma olarak İzmir ilçelerine hızlı nakliyat yapıyoruz. Nasıl yapıyoruz?

Hızlı Nakliyat Sigortası

Öncelikle firmamızın araç ve personel donanımını hızlı nakliyata göre donattık. Bu hızlı taşımacılık için yurttaşı da koruyan yasal önlemler aldık. Nasıl mı?

Eğer ki biz İzmir ilçelerine hızlı taşımacılık için sizin ile sözlü olarak bir mutabakat sağlamışsak, “Arkadaşım biz yazılı resmi, imzalı sözleşme de yapalım. Eşyalarınızı da nakliyat sigortası ile sigorta yapıp güvenceye alalım” diyoruz.

Sözleşme de yazılan gün, saat geldiğinde biz nakliyat aracımız ve personelimiz ile kapınızda oluyoruz. Zira sözleşmede yazılan zamandan gecikme olursa sözleşmede cezai yaptırım var. Bu tamamen sizi korumak ve hızlı nakliyatı garanti altına almak için yapılmış bir sözleşmedir.

Hızlı nakliyatı Balçova evden eve nakliyat için de yapıyoruz veya İzmir ilçelerinin hangisine isterseniz ona da yapıyoruz.

İşini zamanında hızlı ve sorumlu yapan firmalar için çalışma yöntemi budur. Farklı yöntemler sizi dolandırmaya dönük yöntemlerdir. Lütfen dikkatli olunuz.

 

 

 

 

 

 

 

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz