Fabrika Taşımacılığında Bir Numara

Fabrika Taşımacılığında Bir Numara

Tel Erezyon Nedir?

Çoğu insanın ilk defa duyduğu tel erezyon kelimesi sanayide cankurtaranın diğer adıdır desek çok da yanlış söylemiş olmayız. Sanayide çok ince işçilik ve uzmanlık gerektiren parçaların imalatını bu yöntemle yapılmaktadır. Çapaklanma olmaması, mükemmel pürüzsüz bir yüzey ortaya çıkarması ile hatasız ürün isteyenlerin en çok tercih ettiği parça, kalıp üretim yöntemidir.
Spednas kalıp olarak özel üretimlerinizde tel erezyon yöntemi ile mükemmel sonuçlar almaktayız. Her türlü özel üretimlerinizi, oto yedek parça sanayinde kullanılan ürünleri, kalıplarınızı güvenilir bir şekilde ve zamanında üretmekteyiz. Çok zor ve karmaşık şekillerdeki kalıplarınızı istediğiniz mükemmellikte teslim etmekteyiz.   
Metalin şekillendirilmesi süreci olan Sac kalıp işlerinizde de hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Germe, bükme, çizim, presleme gibi işlemler uzman personelimiz tarafından itina ile yerine getirilmektedir. Sanayide kullanılan birçok parçanın seri üretimini bu yöntemle gerçekleştirmekteyiz.
Döner motorların sabit ve hareketli kısımlarının birbirine yapışık kalıpları anlamına gelen rotor stator laminasyon kalıpları üretimini de yapmaktayız. Müşterilerimizin düşük maliyet içi tercih ettikleri bu yöntemde de mükemmele yakın sonuçlar elde etmekteyiz. Farklı çeşitlerdeki elektrik motorlarının ince hassasiyete sahip her çeşidini üretmekteyiz.
Bunların yanısıra progresif kalıp üretiminde de profesyonel kadrolarımız sayesinde başarılı işlere imza atmaktayız.  Bu işlemde sac metal kalıbı koparmadan yeniden şekillendirme, eğme, kesme gibi işlemler yapılmaktadır. Burada amaç malzemeyi en doğru şekilde kullanarak olabilecek en yüksek tasarrufu elde etmektir.
İzmir ve çevresinde tel erezyon denilince ilk akla gelen firmalardan birisi olmamızdaki sebep işimizi düzgün, zamanında ve söz verdiğimiz gibi teslim etmemizdir. Tezgâhımızdan çıkan hiçbir ürün için ayrıca taşlama ya da zımparalama gibi bir işleme ihtiyaç duyulmamaktadır. izmirevdenevenakliyat.info.tr firmasının da bizim gibi hassas ve ince bir işçilik ile çalıştığını belirterek kendilerine yollarının daima açık olmasını dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz